Vložky SilSTEP se používají tam, kde je třeba snížit bolest či jiné nepříjemné následky dlouhodobého namáhání nohy (běh, chůze na delší vzdálenosti). Vložky SilSTEP jsou vhodné ke každodennímu používání, snadno se udržují a jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu.

Charakteristika:
  • viskoelastický silikon pro tlumení rázů
  • vyměkčení pro namáhané části chodidla
  • ochrana nohy při zátěži
  • zajištění komfortu
  • snadná údržba

SilSTEP100

SilSTEP 100 - silikonové vložky se srdíčkem


Změkčují došlap chodidla a zmírňují následky jeho nadměrného zatížení. Tmavě modré plošky jsou vyrobeny z měkčího silikonu a slouží ke snížení tlaku na nejvíce namáhaná místa chodidla. Metatarzální srdíčko působí pozitivně na příčnou klenbu nohy. Vložky jsou dostupné v šesti velikostech.

Download (PDF)download - Objednávejte zde

SilSTEP200

SilSTEP 200 - silikonové vložky bez srdíček


Změkčují došlap chodidla a zmírňují následky jeho nadměrného zatížení. Tmavě modré plošky jsou vyrobeny z měkčího silikonu a slouží ke snížení tlaku na nejvíce namáhaná místa chodidla. Vložky jsou dostupné v šesti velikostech.

Download (PDF)download - Objednávejte zde

SilSTEP300

SilSTEP 300 - ¾ silikonové vložky se srdíčkem


Používají se jako prostředek pro zmírnění následků nadměrného zatížení chodidla. Jsou vhodné zejména do obuvi s rozšířenou špičkou. Tmavě modré plošky jsou vyrobeny z měkčího silikonu a slouží ke snížení tlaku na nejvíce namáhaná místa chodidla. Metatarzální srdíčko působí příznivě na příčnou klenbu nohy. Vložky jsou dostupné v šesti velikostech.

Download (PDF)download - Objednávejte zde

SilSTEP400

SilSTEP 400 - silikonové podpatěnky – vysoké


Používají se pro odlehčení a oporu paty. Mají pozitivní vliv na svalové struktury a postavení paty. Modrá ploška je vyrobena z měkčího silikonu, který lépe pohlcuje tlak pod patní kostí. Podpatěnky jsou k dostání ve třech velikostech.

Download (PDF)download - Objednávejte zde

SilSTEP500

SilSTEP 500 - silikonové podpatěnky – nízké


Vkládají se pod patní části chodidla. Změkčují došlap chodidla při chůzi a zmírňují tak následky nadměrného zatížení svalů a vazů. Podpatěnky jsou vhodné ke korekci délky končetin a jsou dostupné ve třech velikostech.

Download (PDF)download - Objednávejte zde

SilSTEP900

SilSTEP 900 - silikonový meziprstní korektor


Meziprstní korektor se vkládá mezi palec a druhý prst chodidla. Je vyroben z měkkého silikonu a lehce se přizpůsobuje tvaru prstů. Zároveň zabraňuje tření mezi prsty, pohlcuje rázy a otřesy. Meziprstní korektor se vyrábí v univerzální velikosti.

Download (PDF)download - Objednávejte zde

Silikonové vložky - specifikace velikostí

Silikonové vložky SilSTEP
ING specifikace velikostí Velikost obuvi
US EU
1 3,4 35, 36
2 5 38
3 6 39
4 7 41
5 8 42
6 9, 10 43, 45

 

Silikonové podpatěnky - SilSTEP
ING specifikace velikostí Velikost obuvi
US EU
1 3, 4, 5, 6 35 - 39
2 7, 8 ,9 40 - 43
3 10, 11, 12, 13 44 - 48

^ nahoru
OVX - web a marketing
www.ovx.cz