Stavebnicové stabilizační trupové ortézy

Stavebnicový stabilizační systém páteře firmy ING corporation, s.r.o. zahrnuje ucelenou řadu ortéz, pomocí kterých lze zabezpečit stabilizaci páteře téměř v celém rozsahu.

Tyto ortézy jsou dodávány jako stavebnice pro zhotovení individuálních trupových léčebných ortéz. Jsou určeny zejména pro poúrazové a pooperační stavy páteře, kompresivní zlomeniny a poruchy disku, dlouhodobou fixaci a stabilizaci páteře. Tříbodový stavebnicový stabilizační korzet zabezpočuje stabilizaci páteře zajména v sagitální rovině.

a) Stavebnicové stabilizační trupové ortézy:

  • NAKR - Stavebnicový stabilizační nákrčník
  • JEWR - Tříbodový stavebnicový stabilizační korzet - provedení rámové
  • JEWP - Tříbodový stavebnicový stabilizační korzet - provedení pelotové
  • JEWDL - Tříbodový stavebnicový stabilizační korzet - provedení prodloužené
  • JEWR - Modifikace stavebnicového korzetu - provedení 4-bodové rámové
  • JEWP - Modifikace stavebnicového korzetu - provedení 4 - bodové pelotové

Pro více informací klikni zde.

b) Stavebnicová abdukční ramenní ortéza

Stavebnice pro zhotovení individuální léčebné ortézy, určené k dlouhodobé stabilizaci horní končetiny v oblasti ramenního kloubu. Pro více informací klikni zde.

c) Kolenní ortézy

Stavebnicový stabilizační systém koleního kloubu firmy ING corporation, s.r.o. zahrnuje ortézy, pomocí kterých lze zabezpečit stabilizaci a rozsah pohybu zejména v sagitální rovině. Stavebnicové stabilizační ortézy kolenního kloubu ING jsou dodávány jako ortotické stavebnice pro zhotovení individuálních končetinových ortéz, pomocí kterých lze zabezpečit stabilizaci. Pro více informací klikni zde.

^ nahoru

OVX - web a marketing
www.ovx.cz